• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

2016-2017 н.р.

· Стрижакова Я. (кухар-кондитер) ІІІ місце у конкурсі ім.. Петра Яцика; ІІІ місце у конкурсі ім.. Т. Шевченка.

· Трухан А. ІІІ місце у ХVІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації «Історія України та державотворення».

· Участь у фестивалі робітничих професій «My profession is the best» серед викладачів англійської мови та учнів ПТНЗ області. (Чельцова О.В., Гринь О.)

· ІІ місце у заключному етапі обласного фестивалю «Таланти профтехосвіти».

· Заболоцький О. І місце у номінації «Вокал» заключного етапу обласного фестивалю «Таланти профтехосвіти».

· ІІІ місце в обласному конкурсі волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» у номінації «Професійно-технічний навчальний заклад».

2015-2016 н.р.

· Стрелевська О. (кухар; кондитер) ІІІ місце у ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації «Історія України та державотворення».

· Соловйова К. (кухар; кондитер) ІІ місце у ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації «Література».

2014-2015 н.р.

· Шутько В. (столяр будівельний) І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів ПТНЗ з професії «Столяр будівельний».

2013-2014 н.р.

· Алферов А.А. (кухар; кондитер) ІІ місце на обласних змаганнях з футболу.

· Гаранько Г.С. (перукар) ІІ місце у ІІ етапі олімпіади спецдисциплін з професії «Перукар».

· Новиков П.О. (кухар; кондитер) ІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики.

· Свєтна В.В. (перукар) диплом «Романтичний учень року 2014» у ІІІ етапі обласного конкурсу «Учень року 2014».

· Лєпешко Я.Ю. (перукар) ІІ місце у номінації «Весільна зачіска» у І відкритому Сумському регіональному чемпіонаті з перукарського мистецтва.

· Мамаєв О.О. (столяр будівельний) ІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

· Ракітін А.П. (столяр будівельний) ІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

· Качетков С.А. (кухар; кондитер) ІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

· Орловський Є.П. (електрогазозварник) ІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

· Безуглий Є.М. (столяр будівельний) ІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

· Дученко С.М. (кухар) ІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

· Кисіль В.М. (оператор комп’ютерного набору) І місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Баєва В.В. (кухар) І місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Шерстюк Ю.В. (кухар) І місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Абрамчук Л.О. (кухар; кондитер) І місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Багнюк Г.О. (перукар) І місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Бородуліна Т.В. (кухар; кондитер) І місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Рашевська А.А. (кухар; кондитер) ІІІ місце у ХІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості на тему «Історія України та державотворення».

2012-2013 н.р.

· Радченко С.В. ІІІ місце за участь в учнівському проекті «Глухівщина – земля героїчна».

Нагороди

· Диплом управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі волонтерських загонів навчально-виховних закладів «Ветеран живе поруч».

· Золота медаль у номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти» на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

· ІІ місце в обласному конкурсі «Педагог-новатор 2013» у номінації «Майстер виробничого навчання будівельного профілю» (Демидчик А.В.)

· І місце у конкурсі «Золоте серце 2013» у номінації «Майстер виробничого навчання» (Пархоменко І.М.).

· Медаль «Флагмани освіти і науки України» у щорічному виданні «Кращі освітяни та науковці України».

2011-2012 н.р.

· Фурса А.А. (столяр будівельний) ІІІ місце у конкурсі «IntelЕко-Україна 2012» номінація «екологічна інженерія та енергозберігаючі технології».

· Іллюченко Ю.О. (перукар) ІІІ місце в усному турі Міжнародного конкурсу ім.. Петра Яцика.

· Катаманова О. В. (оператор комп’ютерного набору) ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, номінація «Історія України і державотворення».

· Оліференко О.М. (перукар) ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій.

· Сазонова Л.В. (кухар; кондитер) ІІІ місце в обласних змаганнях з легкої атлетики.

· Ткаченко Н.В. (оператор комп’ютерного набору) І місце з настільного тенісу в обласних змаганнях.

· Шлапак А.Ю. (оператор комп’ютерного набору) ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності на тематичну пісню присвячену дню Перемоги.

· Міщенко І.М. (лісник, єгер, рамник) ІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики.

· Білоусова В.Г. (кухар; кондитер) ІІІ місце в міських змаганнях з легкої атлетики.

· Гришанова С.А. (кухар) І місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки в міських змаганнях.

· Міщенко Є.С. (кухар) ІІІ місце в міських змаганнях з легкої атлетики.

· Шевчук Л.В. (муляр; штукатур) ІІІ місце в обласних змаганнях з настільного тенісу.

· Бурнос М.С. (столяр будівельний) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Осипенко А.О. (електрогазозварник) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Молодцев А.А. (електрогазозварник) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Шулік Ю.В. (столяр будівельний) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Алферов А.А. (кухар; кондитер) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу; володар звання «Кращий гравець команди ліцею з футболу», нагороджений грамотою та кубком міської ради.

· Кісіль В.М. (перукар) володар звання «Кращий гравець ліцею з волейболу».

· Гаранько Г.С. (перукар) ІІІ місце за участь в учнівському проекті «Глухівщина – земля героїчна».

· Круковська В.С. ІІІ місце за участь в учнівському проекті «Глухівщина – земля героїчна».

· Савощенко Д.О. (перукар) ІІ місце у номінації «Кращий ансамбль » на конкурсі «Таланти профтехосвіти».

· Нечипуренко В. В. ІІ місце у номінації «Кращий ансамбль » на конкурсі «Таланти профтехосвіти».

· Свєтна В.В. (перукар) ІІ місце в обласному конкурсі «Таланти профтехосвіти».

· Біда І.І. (перукар) ІІІ місце у номінації «Кращий вокаліст» на конкурсі «Таланти профтехосвіти».

· Сакевич О.І. (кухар; кондитер) ІІ місце у номінації «Кращий ансамбль » на конкурсі «Таланти профтехосвіти».

· Ковальова Л.С. (кухар; кондитер) ІІІ місце у І турі олімпіади з математики.

· Круковська В.С. (оператор комп’ютерного набору) ІІ місце у І турі олімпіади з математики.

· Фесюн М.О. (кухар; кондитер) ІІ місце у І турі олімпіади з математики.

· Шарипов Р. В. (електрогазозварник) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник».

Нагороди

· Золота медаль у номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти» на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2012».

· Почесний диплом ІІІ міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2012»..

· ІІ та ІІІ місце у конкурсі «Таланти профтехосвіти».

· Диплом Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного благодійного фонду «Благовіст» за зайняте І місце в обласному конкурсі на кращий професійно-технічний навчальний заклад області у 2011 р.

2010-2011 н.р.

· Сазонова Л.В. (кухар; кондитер) І місце з легкої атлетики в міських змаганнях.

· Шарипов Р.В. (електрогазозварник) ІІ місце у конкурсі професійної майстерності.

· Цимер В.О. (лісник, єгер, рамник) ІІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики.

· Лузан В. М. (столяр будівельний) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Приходько А.С. (лісник, єгер, рамник) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Демченко Н.О. (оператор комп’ютерного набору) грамота «Срібний лелека» за участь в інтерактивному конкурсі «Лелека 2011»; ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості в номінації «Історія України та державотворення».

· Лузан О В. (оператор комп’ютерного набору) грамота «Срібний лелека» за участь в інтерактивному конкурсі «Лелека 2011».

· Круковська В.С. (оператор комп’ютерного набору) грамота «Срібний лелека» за участь в інтерактивному конкурсі «Лелека 2011».

· Гаранько Г.С. (перукар) грамота «Бронзовий лелека» за участь в інтерактивному конкурсі «Лелека 2011».

· Савощенко Д.О. (перукар) грамота «Бронзовий лелека» за участь в інтерактивному конкурсі «Лелека 2011».

· Іллюченко Ю.О. (перукар) грамота «Бронзовий лелека» за участь в інтерактивному конкурсі «Лелека 2011»; ІІІ місце в номінації «Ораторське мистецтво» на обласному конкурсі ім.. Петра Яцика.

· Дубок Т.В. (перукар) І місце у ІІ турі в олімпіаді з англійської мови.

· Багута Г.О. (кухар; кондитер) ІІІ місце в номінації «Ораторське мистецтво» на обласному конкурсі ім.. Петра Яцика.

· Кислих О.В. (перукар) ІІІ місце в номінації «Ораторське мистецтво» на обласному конкурсі ім.. Петра Яцика.

· Губатенко К.В. (кухар; кондитер) ІІІ місце у І турі олімпіади з математики.

· Ципкіна І.В. ІІІ місце у ІІ турі олімпіади з англійської мови.

2009-2010 н.р.

· Хлус Світлана Миколаївна (бібліотекар) диплом І ступеня Міністерства освіти і науки України Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Сумської області за творчу роботу «Формування банку даних бібліотеки ПТНЗ для учнів з професії «муляр; пічник; штукатур»; переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу «Роль бібліотеки ПТНЗ у формуванні професійної компетентності робітничих кадрів» - 2010р.

· Іванченко М.О. (оператор комп’ютерного набору) ІІІ місце у ІІ турі олімпіади з історії.

· Лібець С.В. (перукар) ІІ місце в олімпіаді з біології.

· Наумов О.Ю. (оператор комп’ютерного набору) І місце в олімпіаді з історії.

· Катаманова О.В. (оператор комп’ютерного набору) ІІІ місце у ІІ турі обласних олімпіад з правознавства.

· Долгейко О.С. (столяр будівельний) І місце в олімпіаді за професією «Столяр будівельний».

· Куценко С. С. (столяр будівельний) ІІІ місце в обласних змаганнях з волейболу.

· Балабка О.О. (кухар; кондитер) ІІІ місце у ІІ турі обласної олімпіади з історії.

· Наумов О.І. (електрогазозварник) І місце у ІІ турі олімпіади з історії.

· Поправко Ю.М. ІІ місце у ІІ турі олімпіади з біології.

· Чупахіна О.В. (оператор комп’ютерного набору) ІІ місце у номінації «Ораторське мистецтво» у міжнародному обласному конкурсі ім.. Петра Яцика.

· Лєпешко Я. Ю. (перукар) ІІ місце у І турі олімпіади з математики.

· Долгейко О.С. (столяр будівельний) І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу серед знавців спецдисциплін.

Нагороди

· Диплом Сумської обласної державної адміністрації ІІІ ступеня за перемогу в обласному конкурсі «Подвиг» пошукових загонів навчально-виховних закладів з нагоди 65-річниці Великої Перемоги. – 2010р.

2008-2009 н.р.

Нагороди

· Диплом Сумської обласної державної адміністрації за зайняте ІІІ місце на обласній виставці металообробного профілю.

· Подяка міського голови за високу професійну майстерність та активну участь у Міжнародній виставці «Слобожанський міст – 2008».

· Диплом за участь у 5-й Міжнародній універсальній виставці «Слобожанський міст – 2008».

· Диплом Глухівської міської ради за зайняте ІІІ місце в комплексному заліку спартакіади міста серед команд І групи.

· Диплом Лауреату Всеукраїнської виставки-продажу товарів широкого вжитку «Профтехосвіта України – Сумщині».

· Диплом Міністерства освіти і науки за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу ХІ Міжнародної виставки навчальних закладів.

· Грамота міського центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді за зайняте ІІІ місце в конкурсі малюнків, в рамках акції «Хочеш жити – кидай палити».

Кiлькiсть переглядiв: 1651

Коментарi