• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ДПТНЗ"Глухівський професійний ліцей"- найкращий!

ДПТНЗ"Глухівський професійний ліцей"- найкращий!

2011-11-02

/Files/images/Благовіст.jpg

ДПТНЗ"Глухівський професійний ліцей"- найкращий!

ДПТН"Глухівський професійний ліцей" визнано найкращим професійно-технічним навчальним закладом в області. З цього приводу в стінах закладу відбулися урочистості, гостями яких стали головний інспектор Державної інспекції навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Павло Ботезат, начальник управління освіти і науки Сумської обласної адміністрації Любов Пшенична, президент Сумського обласного благодійного фонду «Благовіст» Галина Карпенко, Глухівський міський голова Юрій Бурлака.

Конкурс, що проходив вже вдесяте, був організований благодійним Сумським обласним фондом «Благовіст» за підтримки обласного управління освіти і науки. Глухівський професійний ліцей є перлиною професійної освіти Сумщини. Протягом кількох років в обласному конкурсі на кращий професійно-технічний заклад він займав треті місця. Цьогоріч ліцей визнаний переможцем, що стало можливим завдяки зусиллям його керівника В'ячеслава Новікова, праці педагогічного колективу та студентів. За професійні досягнення Любов Пшенична нагородила директора ліцею дипломом І ступеня, а матеріально-технічна база закладу поповнилася цінним подарунком від фонду «Благовіст». Начальник управління висловила сподівання, що і наступного року такий же диплом прибуде саме в наш ліцей.

Зі словами вдячності та привітання до студентів, педагогічного колективу, працівників ліцею звернувся міський голова Юрій Бурлака. Він високо оцінив сумлінну роботу керівника та майстрів закладу. Відзначив, що професійно-технічна освіта – це основа створення національного продукту, внесок у розвиток міста, області, країни.

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi